Чисту, якісну і дійсно смачну воду в місті знайти практично неможливо. Саме тому придбання фільтра для води сьогодні більш ніж актуально – адже це гарантує вашому дому наявність чистої, без вірусів і домішок, води постійно. А установка проточного фільтра збереже всю побутову техніку і за рахунок пом’якшення води захистить шкіру людини від негативного впливу.
алгоритм вибору
Вибір пристрою слід проводити усвідомлено. Перш за все, слід визначитися, для чого буде встановлюватися фільтр і який ступінь очищення буде необхідна.
Давайте подивимося, які фільтри для води бувають. Механічні фільтри, які очищають воду від піску та іржі, підійдуть в якості захисних для побутової техніки. А для домашнього використання рекомендують обезжирювачі і пом’якшувачі води. Вони очищають воду від заліза, марганцю та важких металів, а також розчиняють у воді жорсткі солі. Для додаткового очищення встановлюють проточні фільтри, повністю очищають воду від осаду, домішок, неприємних запахів. Найбільш якісними вважаються обратноосмотичні системи, які очищають від всіх можливих забруднень і додатково збагачують киснем.
Класифікація фільтрів
Фільтри для води можуть класифікуватися за кількома ознаками:
- продуктивності,
- технології очищення,
- тип видаляються домішок (наприклад, залізо, механічні речовини, органічні сполуки),
- тип фільтрованої води (гаряча-холодна, питна-технічна),
- за способом установки: настільні, на кран, під мийку.
Кожен з цих типів має свої особливості. У фільтрах для гарячої води очисні елементи і корпусу стійкий до нагрівання. Фільтри на кран компактні і прості в установці, так само, як і фільтри типу глека. Ці два різновиди використовуються для доочистки питної води. Вони дуже легкі у використанні – вам буде потрібно тільки зрідка мити корпус і регулярно проводити заміну картриджів. Як правило, одного картриджа в глечику буде досить на три місяці використання, але тут все залежить від того, скільки ваша сім’я споживає питної води на добу.
А фільтри під мийку і магістральні встановлюються безпосередньо у водопровідну систему. З їх допомогою очищається вода, що подається на окремий кран або ж на всю систему. Якщо ж є необхідність в глибокому очищенню, то віддається перевага обратноосмотичні системи, яка провадить фільтрацію на молекулярному рівні. Правда, загальна мінералізація такої води буде практично порівнянна з дистильованою.
Щоб здійснити вибір, відкрийте будь-який каталог чи магазин для ознайомлення з різноманітністю представлених на ринку фільтрів. Наприклад, в kupitfilter.ru ви знайдете весь спектр наявних на сьогоднішній день пропозицій.