Я задоволена своєю помічницею – кухонної машиною Kenwood KM 286. Якщо ви вибираєте кухонний комбайн, вам буде корисний мій чесний відгук.
Як і багато господинь, після перегляду кулінарних передач, я сильно захотіла придбати кухонний комбайн Кенвуд. Чому саме ця фірма? Тому що вона фігурує всюди. Дивишся на цю красиву форму, на можливі функції, і так хочеться собі таке чудо на кухню! Реклама робить свою роботу. Хоча багато хвалять Bosh. Я його навіть не розглядала. Переглянула відгуки про кухонному комбайні Кенвуд і зрозуміла, що це моє. Ось закохалася в нього і все.
Придбати довелося саме комбайн, бо, в моєму арсеналі з робочою кухонної техніки залишився робочим тільки погружной блендер. Все інше зламалося через старість і необережності. Так що вибирати окремо м’ясорубку, блендер, соковижималку я не хотіла. Вже краще придбати відразу «все в одному».
Чому Kenwood KM 286
Довго вибирати модель мені не довелося. Кенвуд KM 286 має відмінну комплектацію, що мене влаштувало, і навіть більше. Адже тут є все, чого мені не вистачало. Та й ціна прийнятна. Дорого я не могла собі дозволити. Та й навіщо. У мене ж не виробництво, де потрібно без зупинки готувати. Тому взяли ми найдоступніший за ціною кухонний комбайн Кенвуд КМ 286.
Комплектація:
- скляний блендер об’ємом 1,5 л;
- м’ясорубка з двома решітками (4,5 мм і 8 мм);
- терки / шинкування (6 шт.);
- міксер з трьома насадками (віночок, гак, к-образна);
- фуд-процесор;
- соковижималка центріфужная;
- цитрус-прес;
- силіконова лопатка;
- пластиковий стакан для соковижималки.
Стакан і лопатка
Характеристики:
- Потужність комбайна становить 900 Вт.
- Обсяг чаші – 4,3 л.
- Має 6 швидкостей.
- Матеріал корпусу – пластик.
- Матеріал чаші – нержавіюча сталь.
- Блендер скляний.
Тепер про кожен девайсе докладніше.
Соковижималка
Знайомство з комбайном у нас почалося з універсальної соковижималки. Готували сік з яблук і моркви. Я йшла інструкції строго. І ось що вийшло. Сік відмінний. Макуха був досить сухий. Але дуже швидко засмічувався відсік для макухи. При цьому комбайн починав гарчати і вібрувати сильно. Це сигнал про те, що потрібно чистити відсік.
Соковижималка в роботі
Так виходить, коли потрапляють в нього великі шматки моркви. Та й макуха збирається досить швидко. Потрібно в цьому випадку зупинити машину. Зняти верхню частину соковижималки, і висипати відходи.
Сама сітка не так швидко засмічується. Її потрібно мити після приготування соку, а не в процесі. До речі, вона дуже легко миється.
До набору з соковижималкою йде стакан і утримувач до нього. Дуже зручно використовувати.
Щоб соковижималка добре віджимала сік, потрібно включати середню або навіть високу швидкість і повільно вдавлювати штовхачем фрукти і овочі, попередньо нарізані шматочками.
Загалом, моє враження про соковижималці. Вона працює, але не так, як хотілося б всім. Хоча приготувати сік з ягід і м’яких фруктів, буде вже набагато простіше і швидше.
Рада господаркам: фруктовий і ягідний макуха можна використовувати для випічки. А морквяний – для морквяних котлет.
Цитрус-прес
Від цієї частини кухонного комбайна ми в захваті! Працює на всі 100%. Віджимає дивовижний сік. Головне вибрати соковиті смачні апельсини або інші цитрусові. Дуже порадувала дана функція машини. За найкоротший термін з’являється багато соку. Нічого чистити не потрібно в процесі. Віджимають і пий.
Прес для цитрусових
м’ясорубка
Мініатюрна, легка в збірці і потужна м’ясорубка не могла не порадувати нас. Вона справляється з будь-яким завданням. М’ясо з жилами, сухарі або овочі – все їй під силу. Легко миється і швидко працює. Всі мене влаштовує і я дуже рада, що вона в мене є.
м’ясорубка
Ось комплектуючі для м’ясорубки:
блендер
Особливо цей блендер оцінять ті, у кого був занурений. Не потрібно стояти і тримати його. А це економія часу. Він сам працює. Вмикаєш потрібну швидкість і можна відійти. А ще в кришці для блендера є отвір для додавання інгредієнтів в процесі збивання, що теж дуже зручно. Радує також матеріал блендера – скло. Це означає, що ємності не забарвиться так, як пластик, від буряка чи моркви, та й інших достоїнств багато у скла, наприклад, екологічність.
блендер
Обсяг склянки (1,3 л) хороший для приготування супів-пюре, коктейлів і інших ласощів для кількох персон за один раз.
Коктейль в блендері Kenwood
Ми часто готуємо в блендері молочний коктейль з бананом. Відразу кладемо шматочки банана, цукор і наливаємо молоко. Можна ще морозиво покласти. Накриваємо кришкою і збиваємо на високій швидкості. За хвилину смачний коктейль готовий!
Фуд-процесор
Ця частина комбайна стала для мене однією з найбільш затребуваних. У измельчителе я роблю всілякі маси для бутербродів, паштети, фарш з печінки, тісто для дерунів. Обсяг чаші фуд-процесора дозволяє за один раз приготувати багато фаршу або будь-якої маси.
Дуже задоволена цим помічником. А якщо встановити зверху терки, то прямо в чашу процесора будуть сипатися натерті або нарізані овочі. Все дуже зручно і продумано. Легко збирається та розбирається.
Терки і шинкування в комплекті
Тут ми часто готуємо оселедцеве масло. Кидаєш всі інгредієнти, включаючи м’яке масло, і збивати всі за один раз. Маса виходить однорідною. Дуже смачно і не шкідливо!
Також можна приготувати і паштет. Відправляєш в фуд-процесор смажену печінку з цибулею, шматочки сала і збивати все в однорідну масу.
міксер
Чесно сказати, міксер – моя слабкість. Я часто печу, і тому така кухонна техніка мені просто необхідна. Раніше у нас був ручний міксер. Чи не відійдеш і втомлюєшся тримати його в руках. Зараз я просто щаслива. Міксер з усіма насадками працює ідеально.
Віночком я збиваю бісквітне тісто, білки, крем та інші м’які маси.
К-насадку у вигляді літери роблю масляне, пісочне тісто для печива.
Крюк призначений для тугого тіста. Я використовую його для замісу дріжджового тіста або прісного на пельмені, коржі або вареники. Зручно використовувати його, оскільки руки абсолютно не вимазуються в тісто, особливо, коли воно ще полужидкое.
Насадки і віночки для міксера
Мені подобається, що є важливе доповнення до міксера, яке робить його зручним – щиток для захисту від бризок. Пластикова кришка з отвором, в яке в процесі збивання можна досипати або доливати інгредієнти. Кришка відмінно захищає кухню, вас і сам комбайн зовні від бризок.
Міксер в роботі
Ще одна важлива річ в міксері – гумове огорожу для запобігання потрапляння продуктів в гніздо, де кріпиться віночок / гак. Якщо ви замішує тісто, обов’язково надіньте це гумове кільце, інакше потім доведеться чистити гніздо.
Варто відзначити один нюанс. Коли міксер змішує інгредієнти, іноді доводиться вручну один-два рази зішкребти зі стінок тісто, яке віночок не прихопив. Особливо це стосується замішування дріжджового тіста.
Як замісити дріжджове тісто в міксері
Насипте близько склянки борошна в чашу. Туди ж цукор, сіль, сухі дріжджі. Вставте гак, на якому обов’язково має бути гумове огорожу. Встановіть щиток для захисту від бризок. Увімкніть міксер на середню швидкість і поступово вливайте теплу воду через отвір в кришці (щитку).
Переконайтеся, що всі інгредієнти змішані в однорідну масу. Додайте трохи борошна, щоб отримати тісто, як на оладки. Накрийте рушником чашу з отриманою опарою. Залиште в теплі на 30-40 хвилин для бродіння. Після чого продовжуйте замішувати тісто в міксері. Підсипаючи борошно в отвір. Налийте рослинного масла 3-4 ст. ложки. І замішують тісто, поки воно не перетвориться в грудку. Далі використовуйте тісто за призначенням.
Недоліки даної моделі
- Головний недолік – шум. Тим, хто не звик до гучного гарчання мотора, здасться занадто вже шумно. Але потім звикаєш. Думаю, в більш дорогих моделях, буде менше шуму. Але це ще потрібно перевірити.
- Другий недолік – слабка універсальна соковижималка. Її часто потрібно чистити в процесі приготування соку, особливо, коли використовуються тверді овочі або фрукти.
- У міксері при замішуванні тугого тіста, можна використовувати не більше 500 г борошна. А ще коли тісто місить, комбайн танцює. Видно, що йому важко. Але це тільки в разі саме з тугим тестом.
- При використанні терок, часто в ємність проскакують великі шматки продуктів. Іноді так трапляється і з соковижималкою.
В іншому комбайн мене повністю влаштовує. Основні важливі для мене функції він виконує. Особливо хочеться виділити потужну м’ясорубку, блендер, фуд-процесор і міксер. Все це працює дуже добре.
Знайомим я рекомендую дану модель комбайна, незважаючи на деякі його недоліки. А вам я бажаю вдало вибрати надійного помічника на кухні. Сподіваюся мій відгук про кухонному комбайні Кенвуд КМ 286 допоміг вам.