+18! У статті йдеться про приготування алкогольних напоїв. Так як ми проти того, щоб діти вживали спиртне, просимо вас залишити цю сторінку, якщо вам ще не виповнилося 18 років.
Цього року виноград не порадував урожаєм, а ось яблука вродили, тому вино вирішили робити саме з них. Яблука були різних сортів: Голден, Джонатан, Сіянець Зорі. Всі яблука дуже різні як по кислотності, так і за ароматом, тому у вина вийшов неймовірний букет. Спробуйте і ви зробити домашнє яблучне вино в домашніх умовах своїми руками.
Вишнева настойка на горілці
Складові:
- Яболокі
- Цукор – 1 чашка (обсяг 180 мл) на 1 літр яблучного вина
Пошашаговий рецепт приготування яблучного вина в домашніх умовах
Етап 1. Збір і підготовка сировини.
Яблука збирали в суху погоду, щоб вони були чистіше, т. К. Мити їх не можна, адже це змиє природні дріжджі і процес бродіння може не початися або бути млявим. Яблука з брудом акуратно протирали сухою ганчіркою, тільки щоб прибрати бруд.
Нарізали невеликими шматочками, щоб не навантажувати соковижималку, т. К. Вона у нас стара, ще радянська. Вичавити яблучний сік.
Отриманий сік перелили в тару для попереднього бродіння, накрили марлею і залишили на 3 дні. Не завжди цей процес займає стільки часу і найчастіше залежить від температури, в якій знаходиться тара з соком. У нас було тепло, тому бродіння перейшло в активну фазу вже на 3 день.
Цвітіння настоянка з лимоном

етап 2. Перший слив домашнього яблучного вина.
Після того як випав перший осад, вино зняли з нього. Для цього використовували трубку з харчового силікону, яку опустили ближче до осаду (не в нього!), Потягнувши з іншого кінця, і злили в іншу тару.

Етап 3. Додавання цукру в яблучне вино.
Вино у нас люблять солодшим, тому на кожен літр бродить соку додали чашку цукрового піску, об’ємом 180 мл. Влили в сік і поставили гідрозатвор.
Вишнева настойка на спирту з чилі
Етап 4. Другий слив і відправка на зберігання.
Бродило наше домашнє яблучне вино близько 4 тижнів.
Перші два тижні були дуже активними, а далі бродіння було «тихим». Зливали вже готове вино за принципом другого етапу, але вже відразу в тару для зберігання – чисті пляшки з-під горілки, об’ємом 0,7 і 1 літр.
Зберігання відбувається в погребі не в лежачому положенні, як це роблять професійні винороби, а стоячи, т. К. Після підняття пляшки осад збовтувати і це не дуже приємно.
У день другого зливу завжди перший злитий літр ставимо на стіл. Пригощайтеся!
Гранатова настоянка на горілці
Як приготувати яблучне вино в домашніх умовах розповіла solina-sokol.
Рецепт приготування домашнього вина з вишні від «Цветики у Свєтика»: