Сьогодні ми будемо балувати любителів пісочно-горіхових тортів. Арахісовий торт Корівка, рецепт якого буде детально розписаний в цій статті, складається з тонких арахисовых коржів, прослоенних найніжнішим вершково-карамельним кремом. Торт виходить і ніжним, і розсипчастим одночасно. А про його смак і говорити нічого, настільки він незрівнянний. Отже, печемо торт Корівка і пригощаємо друзів і близьких!
Інгредієнти для приготування арахісового торта Корівка:
Для піщано-горіхових коржів:
- масло – 200 г
- яйця (великі) – 2 шт.
- цукор – 180 г
- пекарський порошок – 1 ч. л.
- арахіс смажений – 170 г
- варена згущене молоко – 2 ст. л.
- борошно пшеничне – 300-320 г
Для вершково-карамельного крему:
- вершки жирністю 33-35% – 600 мл
- варена згущене молоко – 350 г
Торт арахісова корівка – рецепт з фото:
Масло вершкове заздалегідь дістаємо з холодильника, нарізаємо невеликими квадратиками і залишаємо розм’якшуватися при кімнатній температурі. Смажений арахіс перебиваємо подрібнювачем в дрібну крихту.
Яйця і цукор збиваємо міксером до пишноти. Маса повинна посвітліти і наповнитися бульбашками.
Потім кидаємо м’яке масло і варене згущене молоко (2 ст. л.) і ще пару хвилин опрацьовуємо масу міксером.
Додаємо в суміш подрібнений арахіс, перемішуємо.
Підсипаємо невеликими порціями в масляниста тісто борошно, змішану з пекарським порошком і, перемішуючи масу лопаткою, отримуємо м’яке, липковатое тісто. Воно досить сильно чіпляється до рук, але так і повинно бути, збільшувати кількість борошна не треба.
Мокрими руками липке тісто дістаємо з чашки, загортаємо у плівку або невеликий харчової пакет і покласти в холод на 25-30 хвилин.
Відлежатися тісто стає більш щільним і еластичним. Ділимо його на 7-8 частин. Для зручності і точності бажано зробити це за допомогою кухонних ваг. Потім беремо шматок пекарської папери і на зворотному боці малюємо олівцем коло діаметром 21-22 див. Це необхідно для орієнтира. Кладемо одну частину м’якого тіста в центр кола і акуратно, злегка присипаючи борошном, розгортаємо в тонкий корж, трохи перевершує за розміром орієнтовний коло. Якщо із-за м’якості і липкості тесту не виходить його розкачати, то можна сформувати коржик пальцями.
Випікаємо пісочно-арахісовий корж при 180 градусах приблизно 10-12 хвилин. Повинна з’явитися легка рум’яність. Дістаємо горіховий корж і відразу ж, поки він гарячий і м’який, обрізаємо по формі. Аналогічно випікаємо та інші коржі. Всі обрізки подрібнюємо для обсипання торта.
Тепер приготуємо для торта Корівка вершково-карамельний крем. Для цього до охолодженої вареного згущеного молока додаємо трохи (приблизно 100 мл) холодних вершків і збиваємо до однорідності пару хвилин.
Решта вершки збиваємо до стійкої щільності.
Потім частинами додаємо збиту варенку у збиті вершки і акуратно перемішуємо лопаткою. Вершково-карамельний крем виходить легким і повітряним.
Збираємо арахісовий торт Корівка, щедро змащуючи кожен горіховий шар кремом.
Кремові прошарку повинні бути по товщині не тонше коржів, тоді торт добре просочиться і вийде дуже ніжним.
Боки теж обмазуємо кремом, а потім обсипаємо підготовленої крихтою.
А от верх прикрашаємо на свій розсуд. В нашому варіанті для прикраси використовувалися збиті вершки і розтоплений шоколад.
Відправляємо торт арахісова Корівка в холодильник, а на стіл подаємо тільки через добу.
За цей час торт добре просочиться і стане неймовірно смачним і ніжним.
Смачного!