Стаціонарний блендер Binatone HB-7333 дістався мені в подарунок на чергову річницю весілля. Зізнаюся, відкривши коробку, була дещо розчарована кількістю знаходилися в ній чаш і насадок, так як місця в кухні мало і де розміщувати це добро я не знала. Зате коли випробувала всі пристосування на практиці, подяки не було меж.
У комплектацію приладу входять 3 чаші: одна висока, призначена для змішування рідких продуктів, і дві різної величини – для нарізки овочів і м’яса. Всі вони виконані з пластика, а тому досить легкі. До кожної ємності є свої насадки. Пристосування відокремлюються від корпусу пристрою за допомогою натискання розташованих з боків кнопок.
Корпус погружного блендера
Корпус пристрою зручний і має покриття, що запобігає ковзанню в руках. Є на корпусі регулятор швидкостей, а також дві кнопки установки швидкісного режиму. Тумблер бажано використовувати лише при приготуванні коктейлів, переводячи важіль з мінімального значення до максимального. В інших випадках швидкість обертання повинна бути задана заздалегідь.
Стакан для змішування
Стакан для змішування – це найвища ємність, що має об’єм 1 л. Призначена чаша для приготування страв з рідких компонентів, наприклад, коктейлів і соусів. На передній її стороні є розмітка по мілілітрів, що спрощує експлуатацію, так як відпадає потреба в мірній стаканчику. Я додаю продукти, орієнтуючись по градуировке, і вважаю це дуже зручним.
До склянці йдуть дві насадки: віночок і блендер.
Вінчик
Віночок з виду досить щільний, але збивати їм яйця або щось в’язке я не ризикую. А ось для змішування коктейлів на рідкому або порошкової основі він відмінно підходить.
блендер
Блендер використовую для приготування овочевого смузі, коктейлів з додаванням ягід або м’яких фруктів. Спочатку мене бентежило, що приєднаний до корпусу блендер виглядає довгим і важкуватий за вагою. Але до цього досить швидко звикаєш, тим більше що тримати його на вазі доводиться недовго.
На початку використання блендера трохи не розрахувала з глибиною його занурення. У підсумку довелося відмивати кухню від молочно-фруктових бризок. Тепер знаю, що насадка повинна бути повністю опущена в продукт. І дуже важливо міцно утримувати стакан під час роботи.
З мінусів блендера можу відзначити появу невеликих подряпин від його металевих країв з внутрішньої сторони чаші. Щоб уникнути цієї неприємності, можна використовувати прилад з якої-небудь іншої ємністю. Ще до недоліків віднесла б виникнення сильної вібрації в випадках, коли хочеться за раз приготувати більше однієї порції коктейлю. При цьому вібрує і рука зі склянкою, і рука із пристроєм.
Насадки-подрібнювачі
У комплектацію приладу входять дві насадки-подрібнювачі, мають різну довжину і ширину лез. Їх можна використовувати як у великій ємності, так і в маленькій. Це дуже зручно, тому що дозволяє отримати потрібну кількість продукту.
У великій чаші краще застосовувати подрібнювач з більш довгими лезами. І хоча таку комплектацію можна використовувати для нарізки овочів і приготування пюре, я вважаю за краще замішувати рідке тісто для млинців.
Малий кубок зручна для приготування невеликої кількості продукту. Використовую її для подрібнення м’яса в комплектації з насадкою, що має невеликі леза. Випробувавши пристрій в перший раз і бажаючи отримати фарш як в комбайні, була розчарована. М’ясо вийшло просто нарубаним на дуже-дуже дрібні шматочки.
Насадка-терка і насадка-шинкування
Ці дві насадки можна використовувати тільки з великою чашею. Штовхач, який йде в комплекті з кришкою цієї ємності, має невеликі зубчики, що дає можливість фіксувати овочі і максимально нарізати їх, практично не залишаючи безформних недоносків.
Насадка-терка дозволяє нарізати продукти трохи довгими (приблизно 5 см) і дуже тонкими смужками, практично соломкою. Мені це дуже не подобається, тому звичайна терка тепер припадати пилом на полиці без діла.
А ось насадка-шинкування просто приголомшлива, я від неї в захваті! Відмінно нарізає акуратними тонкими кружечками тверді овочі, якщо їх правильно розташувати у завантажувальний отвір. У разі, коли продукт поміщається на лезо бічною стороною, замість гуртків виходять смужки.
Також мені подобається, як ця насадка дрібно шаткує капусту. Єдиний нюанс, який при такій нарізці можна порахувати недоліком: вилок треба розрізати на малі частини або розбирати по листочків. Інакше овоч просто не пройде в отвір для завантаження, хоча воно не таке вже маленьке (одночасно можна вмістити кілька середніх картоплин або морквин).
Леза на насадках дуже гострі. З одного боку це, звичайно, величезний плюс. А ось з іншого – потрібна підвищена обережність під час установки комплектуючих і їх очищення. Одного разу, коли я мила шатківницю після чергового використання, у мене невдало зісковзнув палець, потрапивши прямо на лезо. Поріз був досить глибоким.
Особливо акуратно потрібно мити леза блендера. Це не дуже просто зробити, тому що ножі складно добре промити з внутрішньої сторони: вони досить невеликі і як би приховані під ковпачком. Доводиться викручуватись, щоб дістати губкою ті місця і не порізатися.
Стаціонарний блендер Binatone HB-7333 в моєму користуванні всього півроку. За цей час він став вірним помічником на кухні. І хоча у нього є деякі недоліки, з ними цілком можна миритися. Сподіваюся, мій відгук про це погружном блендері буде комусь корисний.
Автор огляду погружного блендера Binatone HB-7333 і його господиня Наталія К.