Звичайні яблука і таке непоказне, але корисна рослина, як ревінь, можуть стати чудовою начинкою для домашньої випічки. Спробуйте і оцініть смак сирної галети з соковитим фруктовим наповнювачем.
Всім любителям оригінальної домашньої випічки пропоную приготувати чудову французьку галету з начинкою з яблук і ревеню. Випічка виходить смачною і хрусткою, завдяки соковитою фруктовою начинці.
Ревінь є рослина, схоже на лопух, він має специфічний смак і містить багато вітамінів, також його не вживають в сирому вигляді. Це непривабливе на перший погляд рослина зробить ваше блюдо кулінарним шедевром, а сирне тісто зробить випічку ніжною і легкою. Ревінь відмінно поєднується з різними фруктами, ви можете експериментувати і замість яблук використовувати груші, ананаси або абрикоси.
Якщо ревеню немає, раджу приготувати яблучно-грушевий галету.
Складові:
- пшеничне борошно – 250 г
- цукор – 2 ст. л.
- сіль – 1 щіпка
- вершкове масло – 180 г
- куряче яйце – 1 шт.
- сир – 250 г
- яблука – 2-5 шт.
- ревінь – 4-5 стебла
- кориця – 1 ч. л.
- розпушувач – 0,5 ч. л.
приготування:
- Купувати краще всього стиглі і тверді яблука великого розміру. Моєму наші яблука і стеблинки ревеню. Зчищають з них тонкий шар шкірки і нарізаємо їх великими кубиками. Потім беремо ємність і кладемо в неї нарізані яблука і ревінь, засипаємо їх 50-60 грамами цукру, а також корицею і даємо настоятися 10-15 хвилин.
- Вершкове масло 50-60 грам змішуємо разом з цукром і сіллю, потім ретельно розтираємо їх.
- Розбиваємо в ємність яйце, додаємо сир і вимішуємо до однорідної маси.
- З’єднуємо борошно разом з розпушувачем і поступово додаємо до загальної маси.
- Потім вимішуємо тісто до однорідної маси.
- Отримане тісто, ділимо на 3 рівні частини, оскільки в нашому випадку ми будемо готувати 3 галети. За вашим бажанням ви можете спекти одну велику, але це вже буде пиріг.
- Розкачуємо тісто в коржі діаметром приблизно 20 сантиметрів.
- Викладаємо на корж третину начинки.
- І звертаємо зверху краю тесту, щоб вийшов бортик.
- Змащуємо галету з боків водою і посипаємо зверху цукрово-коричної сумішшю.
- Попередньо готуємо лист для випічки, застелений кулінарної папером. Акуратно перекладаємо галети на деко, попередньо розігріваємо духовку до 220 градусів. Ставимо в духовку наші галети і знижуємо температуру до 170 градусів. Готувати галети потрібно протягом 20-25 хвилин.
- Дістаємо нашу випічку і даємо їй охолонути. Галета хороша як в гарячому вигляді, так і в холодному.
Господині на замітку:
- Подаючи галету в гарячому вигляді, ви можете додати до неї кульку морозива або насолодитися нею за чашкою гарячого чаю або кави.
- Бісквіт з ревенем – непоганий варіант випічки