В принципі, червону ікру можна подати до будь-яких млинців. Але я приготую такі млинці, які будуть поєднуватися з морським делікатесом ідеально.
Млинці з червоною ікрою – вишукана закуска царів. Вона вражає своїми смаковими відтінком і багатим виглядом. Ікра чудово поєднується з вершками, тому для приготування золотистих млинців пропоную взяти за основу цей молочний продукт. Ароматна «перина» для помаранчевого морського делікатесу вийде ніжною і смачною. До речі, червону ікру можна засолити самостійно (рецепт як солити червону ікру), якщо купити рибу з ікрою.
Складові:
- ікра червона – 15 ст. ложок
- яйця – 3 штуки
- цукор – 1 ст.ложка
- сіль – 1/2 ч.ложки
- борошно – 1,5 склянки
- масло рослинне – 1,5 ст.ложки
- вершки 10% – 100 мл
- вода – 350 мл
- рослинне масло – 5 ст.ложек.
приготування:
Вершки краще взяти 18%, тоді млинці вийдуть більш насиченими. Води в рецепті предостатньо, щоб тісто не вийшло жирним. Яйця ретельно промийте під проточною водою і розбийте в окрему ємність. Обов’язково перевірте вміст, витягніть дрібні осколки шкаралупи, а після додайте в миску з вершками.
Покладіть цукор в ємність з інгредієнтами. Млинці повинні вийти злегка солодкуватими, щоб краще підкреслити смакову гаму солоноватой ікри.
Додайте борошно, бажано її просіяти, щоб наситити киснем. Царські млинці повинні вийти пишними і м’якими. Не забудьте посолити.
Додайте частина води і рослинне масло. Ретельно перемішайте, злегка збиваючи вінчиком. Можна використовувати міксер, тільки акуратно, щоб не розприскати рідку частину тесту. Коли маса стане еластичною, а грудочки зникнути, влийте решту воду і акуратно розмішайте ополоником. Залиште тісто в теплому місці на 10 хвилин, щоб воно дозріло.
Розігрійте млинцеву сковорідку. Візьміть силіконову пензлик, занурте в рослинне масло і змастіть поверхню посуду. Влийте порцію тесту і смажте на помірному вогні протягом 1-2 хвилини.
Щоб не пошкодити млинець при перевертанні, подденьте край зубочисткою і трохи підніміть вгору, тоді ви легко помістіть лопатку під золотистий кружок. Коли млинець підсмажиться, викладіть його на тарілку. Сковороду повторно змащувати не потрібно. Якщо поверхня буде суха і без єдиного блиску жиру, можна додати в тісто трохи рослинного масла.
Готові млинці акуратно складіть в стопку, накрийте марлею або вафельним рушником, щоб вони не спарилися і не підсохли. Щоб царська закуска вийшла більш поживною і смачною, розтопіть шматочок вершкового масла і змастіть кожен млинець.
Викладіть на млинець одну столову ложку ікри, розподіліть її по всій золотистої поверхні, відступаючи від країв на сантиметр. Скрутіть ароматне виріб в трубочку і викладіть на тарілку. Щоб надати закусці презентабельний вигляд, обріжте кінці. Червону ікру можна подати окремо, поставивши її в красиву прозору ємність з льодом.
- Закуска буде виглядати багатшим і красивішим, якщо млинці згорнути трикутником, а зверху викласти жменю червоної ікри. Ось стаття про інші способи згортання млинців. Ніжний вершковий смак млинців і рибний делікатес чудово доповнять один одного. За бажанням можна збризнути лимонним соком, тільки не переборщіть, щоб не перебити тонке післясмак закуски.
Господині на замітку:
- Щоб млинці вийшли більш вишуканими і ароматними, додайте в тісто пару ложок розтопленого вершкового масла.
- Замісити тісто можна на молоці, а ось брати за основу воду або іншу рідину не варто. Виріб придбає сіруватий відтінок і стане гумовим.
- Млинці не повинні бути занадто тонкі, адже для такої закуски потрібно більш пишне виріб. Якщо в сковороду налити занадто багато тесту, воно не встигне спекти.
- Червону ікру вибирайте ретельно. На вагу купуйте не пізніш січня. Делікатес повинен повільно сповзати зі стінок банки, а кожна ікринки – лопатися в роті при натисканні. Якщо продукт жується, прилипає до неба і зубам, значить, його приготували з желатину і різних добавок. Якщо ікра темна і щільна, значить, її взяли з неживої риби.
- Вибираючи ікру в металевих банках, зверніть на місяць виготовлення: делікатес закривають виключно в вересні або жовтні. Цифри на кришці роблять опуклими тільки із зовнішнього боку. Вибирайте ікру камчатських і сахалінських виробників.